Delovanje šole in pouk

Govorilne ure

V šolskem letu 2022/23 bodo popoldanske govorilne ure:

  • v torek, 13. decembra 2022 in
  • v torek, 18. aprila 2023.

Na skupne popoldanske govorilne ure se obvezno vsaj dan prej naročite po elektronski pošti, prav tako pa vas prosimo, da se tudi na dopoldanske govorilne ure, profesorju prej najavite. Tako se bo lahko bolje pripravil na pogovor.

Elektronski naslovi zaposlenih.

Razpored dopoldanskih govorilnih ur

Angleščina

Maja Gerden torek 4. ura (10.55—11.40)
Blanka Klobučar torek 3. ura (9.40—10.25)
Nina Kremžar sreda 4. ura (10.55—11.40)
Mateja Legan Crnoja torek 4. ura (10.55—11.40)
Maša Novakovič sreda 4. ura (10.55—11.40)
Anže Perne sreda 3. ura (9.40—10.25)
tuji učitelj: Timothy Gallagher torek 3. ura (9.40—10.25)
pripravnica: Urška Fišter po dogovoru

Biologija

Sonja Artač sreda 6. ura (12.35—13.20)
Barbka Černe Gresl torek 3. ura (9.40—10.25)
Helena Potočnik Vičar ponedeljek 3. ura (9.40—10.25)
Eva Šajn torek 3. ura (9.40—10.25)
laborantka: Ksenija Švigelj Mastikosa po dogovoru

Filozofija

mag. Edin Saračević ponedeljek 3. ura (9.40—10.25)

Fizika

Jure Ausec torek 3. ura (9.40—10.25)
dr. Vida Kariž Merhar ponedeljek 4. ura (10.55—11.40)
Timotej Maroševič torek 2. ura (8.50—9.35)
laborant: Denis Pavlin po dogovoru

Francoščina

Urša Neubauer torek 3. ura (9.40—10.25)
Julijana Taseva sreda 2. ura (8.50—9.35)
tuji učitelj: Cedric Klein torek 3. ura (9.40—10.25)

Geografija

Marija Boh torek 3. ura (9.40—10.25)
Jana Jerman ponedeljek 5. ura (11.45—12.30)
Tjaša Koštomaj ponedeljek 3. ura (9.40—10.25)

Glasba

dr. Marija Mihevc ponedeljek 3. ura (9.40—10.25)

Informatika

Klemen Bajec ponedeljek 3. ura (9.40—10.25)
mag. Alenka Krapež po dogovoru
Marina Trost petek 3. ura (9.40—10.25)

Italijanščina

Julijana Taseva sreda 2. ura (8.50—9.35)

Kemija

Marta Lukanec četrtek 4. ura (10.55—11.40)
Alenka Mozer torek 5. ura (11.45—12.30)
Andrej Smrdu sreda 2. ura (8.50—9.35)
laborantka: Andreja Šporar po dogovoru

Likovna umetnost

Urša Neubauer torek 3. ura (9.40—10.25)

Matematika

Tjaša Bajc torek 5. ura (11.45—12.30)
Hanka Lebič torek 5. ura (11.45—12.30)
Nives Mihelič Erbežnik torek 4. ura (10.55—11.40)
Vanja Špelko torek 2. ura (8.50—9.35)
Nataša Šuligoj sreda 3. ura (9.40—10.25)
Romana Vrtačič torek 5. ura (11.45—12.30)

Nemščina

Šarlota Flisek četrtek 3. ura (9.40—10.25)
Maša Novakovič sreda 4. ura (10.55—11.40)
Mojca Strmčnik Žemva sreda 2. ura (8.50—9.35)
tuja učiteljica: Sabrina Weiser torek 5. ura (11.45—12.30)

Psihologija

Majda Šajn Stjepić sreda 3. ura (9.40—10.25)

Slovenščina

dr. Andrej Koritnik torek 4. ura (10.55—11.40)
Mojca Kosi sreda 3. ura (9.40—10.25)
Marjetka Krapež torek 5. ura (11.45—12.30)
Alenka Ocvirk Zelič četrtek 5. ura (11.45—12.30)
Mirjam Šemrov ponedeljek 6. ura (12.35—13.20)
Tanja Šket četrtek 4. ura (10.55—11.40)
pripravnica: Urška Fišter po dogovoru

Sociologija

dr. Matjaž Poljanšek sreda 3. ura (9.40—10.25)

Španščina

Miriam Jereb Batagelj torek 6. ura (12.35—13.20)
Laura Repovš petek 5. ura (11.45—12.30)

Športna vzgoja

Mojca Manfreda torek 3. ura (9.40—10.25)
Nejc Marinič ponedeljek 3. ura (9.40—10.25)
Žiga Regina torek 4. ura (10.55—11.40)
Tomaž Škafar torek 5. ura (11.45—12.30)
Nuša Završnik Ražen sreda 5. ura (11.45—12.30)

Zgodovina

Tadej Čopar četrtek 4. ura (10.55—11.40)
Mojca Glaser Tehovnik torek 2. ura (8.50—9.35)
Tjaša Koštomaj ponedeljek 3. ura (9.40—10.25)
odsotna: Tadeja Rudolf Vahtar po dogovoru
-->