Delovanje šole in pouk

Govorilne ure

Na Gimnaziji Vič imamo organizirane tedenske dopoldanske govorilne ure in skupne popoldanske govorilne ure.

V šolskem letu 2019/20 so skupne popoldanske govorilne ure:

  • v torek 17. decembra 2019 in
  • v torek 21. aprila 2020.

Razpored dopoldanskih govorilnih ur

Za lažje iskanje lahko imena razvrstite po predmetnih oz. delovnih področjih ali pa po abecedi s klikom na gumba desno spodaj.

Angleščina

Maja Gerdenponedeljek4. ura (10.55-11.40)zbornica
Maša Novakoviččetrtek4. ura (10.55-11.40)zbornica
Anže Pernesreda3. ura (9.40-10.25)zbornica
Blanka Klobučarponedeljek6. ura (12.35-13.20)kabinet ang
Mojca Kosipetek3. ura (9.40-10.25)kabinet ang, zbornica
Mateja Legan Crnojasreda4. ura (10.55-11.40)soba pom. ravn.
tuji učitelj: Timothy David Gallagherponedeljek6. ura (12.35-13.20)kabinet ang

Biologija

Sonja Artaččetrtek3. ura (9.40-10.25)5. etaža/kabinet
Barbka Černe Greslčetrtek5. ura (11.45-12.30)zbornica
Helena Potočnik Vičarponedeljek5. ura (11.45-12.30)zbornica
laborantka: Ksenija Švigelj Mastikosapo dogovoru

Filozofija

mag. Edin Saračevićčetrtek3. ura (9.40-10.25)zbornica, kabinet humanistov

Fizika

dr. Vida Kariž Merhartorek3. ura (9.40-10.25)kabinet za fiziko
Timotej Maroševičpetek5. ura (11.45-12.30)kabinet za fiziko
Barbara Hudoverniksreda4. ura (10.55-11.40)kabinet za fiziko
laborant: Denis Pavlinpo dogovoru

Francoščina

Julijana Tasevaponedeljek5. ura (11.45-12.30)zbornica
tuji učitelj: Cedric Kleintorek4. ura (10.55-11.40)zbornica

Geografija

Jana Jermanpetek3. ura (9.40-10.25)zbornica
Marija Bohtorek3. ura (9.40-10.25)zbornica

Glasba

dr. Marija Mihevcčetrtek3. ura (9.40-10.25)zbornica, kabinet humanistov

Informatika

Klemen Bajecsreda4. ura (10.55-11.40)kabinet informatike
mag. Alenka Krapežpo dogovoru
Marina Trostpetek2. ura (8.50-9.35)kabinet informatike

Italijanščina

Julijana Tasevaponedeljek5. ura (11.45-12.30)zbornica

Kemija

Marta Lukanecpetek2. ura (8.50-9.35)zbornica
Alenka Mozerčetrtek3. ura (9.40-10.25)zbornica
Andrej Smrdučetrtek6. ura (12.35-13.20)soba pom. ravn.
laborantka: Andreja Šporarpo dogovoru

Likovna umetnost

Alenka Pikl Osoleponedeljek2. ura (8.50-9.35)zbornica

Matematika

Hanka Lebičponedeljek4. ura (10.55-11.40)zbornica
Nives Mihelič Erbežniktorek2. ura (8.50-9.35)zbornica
Vanja Špelkotorek5. ura (11.45-12.30)kabinet mat.
Nataša Šuligojsreda3. ura (9.40-10.25)soba pom. ravn.
Romana Vrtačičsreda5. ura (11.45-12.30)zbornica
Tatiana Elisabet Sušniktorek3. ura (9.40-10.25)zbornica

Nemščina

Šarlota Fliseksreda2. ura (8.50-9.35)kabinet 2.t.j.
Maša Novakoviččetrtek4. ura (10.55-11.40)zbornica
Mojca Strmčnik Žemvasreda5. ura (11.45-12.30)zbornica
tuja učiteljica: Sabrina Weisersreda2. ura (8.50-9.35)zbornica

Psihologija

Majda Šajn Stjepićponedeljek4. ura (10.55-11.40)zbornica

Slovenščina

Marjetka Krapežponedeljek5. ura (11.45-12.30)kabinet slo, zbornica
Alenka Ocvirk Zeličsreda3. ura (9.40-10.25)zbornica
Jana Ozimekčetrtek2. ura (8.50-9.35)kabinet slo, zbornica
Mirjam Šemrovsreda3. ura (9.40-10.25)zbornica
Tanja Šketsreda2. ura (8.50-9.35)zbornica
Mojca Kosipetek3. ura (9.40-10.25)kabinet ang, zbornica

Sociologija

dr. Matjaž Poljanšekčetrtek3. ura (9.40-10.25)družboslovni kabinet

Španščina

Miriam Jereb Batageljsreda5. ura (11.45-12.30)kabinet za 2.t.j.

Športna vzgoja

Mojca Manfredasreda5. ura (11.45-12.30)kabinet švz
Nejc Mariničpetek5. ura (11.45-12.30)kabinet švz
Žiga Reginaponedeljek6. ura (12.35-13.20)kabinet švz
Tomaž Škafarsreda4. ura (10.55-11.40)kabinet švz
Nuša Završnik Raženponedeljek3. ura (9.40-10.25)kabinet švz

Zgodovina

Tadej Čoparponedeljek6. ura (12.35-13.20)zbornica
Mojca Glaser Tehovniksreda4. ura (10.55-11.40)zbornica
Darinka Kadunc Magajnačetrtek7. ura (13.25-14.10)zbornica
Tadeja Rudolf Vahtarčetrtek3. ura (9.40-10.25)zbornica

Projekti

Tadej Legatpo dogovoru